Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dlaczego Aloes?

Zapewne nie raz spotkałeś się z produktami, w których skład wchodzi aloes. Pianki i żele do golenia, mydła i żele pod prysznic, kremy i balsamy a nawet płyny do mycia naczyń. Czy zastanawiałeś się, dlaczego aloes, jest tak popularnym składnikiem kosmetyków? Co sprawia, że jest tak chętnie wykorzystywany?  

Niezrównana moc Aloesu

Aloes to roślina występująca na terenach pustynnych i półpustynnych oraz na sawannach. Ich mięsiste liście zawierają miąższ, który ma nieocenione właściwości. Składa się on w 96 procentach z wody a mimo wszystko jego skład to bogactwo witamin i minerałów, których nasz organizm tak bardzo potrzebuje. Polisacharydy, Tłuszcze, kwasy organiczne, enzymy roślinne aminokwasy, witaminy, sole mineralne, biotyna, kwas foliowy – to wszystko ofiaruje nam właśnie aloes. Nic więc dziwnego, że wyciąg z miąższu aloesu ma tak szerokie zastosowanie. Działa bowiem leczniczo, odkażająco i regenerująco.

Wybierz to co najlepsze

Firma Forever Living, stworzyła serię produktów, w tym forever kosmetyki, w których głównym składnikiem jest właśnie dobroczynny aloes. Na wzmocnienie tak ważnej w dzisiejszych czasach odporności, rekomenduje Aloes firmy Forever do picia. Koniec z farmakologicznymi lekami! Teraz możesz naturalnie pomóc swojemu organizmowi walczyć z infekcjami. Dodatkowo, pijąc aloes regularnie, oczyścisz swój organizm z toksyn i wspomagając przy tym pracę układu trawiennego i wyrównasz ciśnienie krwi. Jeśli natomiast nie odpowiada Ci postać płynna aloesu to sięgnij po suplementy Forever. Mają one podobne działanie ale dodatkowo mogą pomóc w uzupełnieniu niedoborów związanych z ubogą w warzywa i owoce dietę, mogą wspomóc odchudzanie i zapobiec chorobom kości, stawów i skóry.

Skóra lubi naturę

Forever Living wykorzystuje również moc aloesu w kosmetykach. Naturalny skład kremów i balsamów sprawia, że Twoja skóra staje się promienna i wygładzona. Jeśli masz suchą cerę, aloes sprawi, że zostanie ona nawilżona. Zyska też cera trądzikowa, ponieważ ze względu na swoje właściwości bakteriobójcze i tonizujące przyspieszy gojenie zmian chorobowych.         

Show CommentsClose Comments

Leave a comment