Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rozwiązania dla dużych kuchni – zlewozmywaki granitowe nakładane

Urządzając kuchnię o dużej powierzchni warto zadbać o dokładne i przemyślane rozmieszczenie sprzętów oraz szafek. Oczywistym jest, że mamy większe pole manewru, niż w przypadku kuchni o mniejszych rozmiarach, natomiast trzeba mieć na uwadze zarówno funkcjonalność, aby przestrzeń była dla nas wygodna jak i jej odpowiednie proporcje. Mając do dyspozycji większy metraż, możemy pozwolić sobie, aby niektóre sprzęty również miały większe rozmiary. Cała kompozycja wnętrza będzie harmonijna oraz lepiej będzie ze sobą współgrała. Umieszczając, niektóre elementy mniejsze lub nieproporcjonalne do reszty możemy zaburzyć ogólny odbiór kuchni.

Dlaczego warto wybrać zlewozmywak nakładany?

  • możliwość wyboru jednej komory z ociekaczem lub dwóch komór
  • jest bardzo pojemny
  • swobodne zmywanie dużej ilości naczyń
  • idealnie sprawdzi się kiedy nie przewidujemy zakupu zmywarki lub w kuchni w której bardzo dużo się gotuje
  • drugą komorę mogą Państwo wykorzystać na ociekacz – schnące naczynia będą mniej widoczne lub na mycie owoców, warzyw czy do rozmrażania
  • bardzo łatwe w montażu

Zlewozmywaki te mają charakterystyczny i tradycyjny wygląd co zdecydowanie wyróżnia je wśród naszych produktów. Oba rodzaje – jednokomorowe lub dwu – mają duże rozmiary, dlatego warto wziąć to pod uwagę, kiedy będą Państwo wybierać odpowiedni zlewozmywak granitowy. Nasi klienci najczęściej decydują się na rozwiązanie dwukomorowe. W dużej kuchni sprawdza się znakomicie, a w każdej chwili druga komora może posłużyć Państwu jako ociekacz do naczyń. Jeśli kuchnia posiada zmywarkę, warto postawić na rozwiązanie jednokomorowe, które posiada dodatkowo ociekacz. Komora jest pojemna, dlatego idealnie wpasuje się w rozmiary kuchni. Zlewozmywaki wykonane są z wysokiej jakości materiału, dlatego będą spełniały swoją rolę przez długi czas. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą na naszej stronie internetowej zlewozmywak.pl. Tam mają Państwo możliwość dopasowania odpowiedniego modelu oraz koloru do wnętrza.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment