Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Niezawodne sposoby na sprawne funkcjonowanie Twojej firmy

W dzisiejszych czasach jest mnóstwo firm na polskim rynku, które walczą o każdego klienta. Aby go pozyskać, muszą wyróżniać się jako przedsiębiorstwa rzetelne i godne zaufania, dlatego ich właściciele robią wszystko aby tak było. Inwestują w sprzęt najnowszej generacji, zatrudniają profesjonalistów i szkołą swoich pracowników aby podnieść ich kwalifikacje. Czy jest coś jeszcze, co można zrobić, aby firma działała bez zarzutu a klienci byli obsługiwani na jak najwyższym poziomie?

Six sigma – metoda zarządzania jakością

Jeśli chcesz, aby Twoja firma zdobyła zaufanie klientów i renomę na rynku, musisz zadbać o ciągle jej doskonalenie. Aby osiągnąć sukces, warto wdrożyć w przedsiębiorstwie program, który pomoże osiągnąć niemal perfekcyjną jakość. To właśnie jest Six Sigma – metoda polegająca na redukcji kosztów i ciągłemu nadzorowi nad produktem. Głównym jej założeniem jest jak najszybsze wykrywanie błędu, powstającego podczas całego procesu produkcji, począwszy od zakupionych materiałów czy produktów po ich dostarczenie do klienta. Wprowadzenie do systemu wszystkich niezbędnych danych, może pomóc w zapobieganiu wystąpienia błędów, a jeśli już takie nastąpią, doprowadza on do ich szybkiej eliminacji. Six Sigma pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas, poprawia jakość produktu i zadowolenie klienta.

Utrzymanie ruchu w firmie

Ciągle ulepszanie procesu produkcji jest niezmiernie ważne. Większa wydajność firmy to wiesze zyski i sukces firmy. Warto jednak pamiętać, że każdy sprzęt pracujący w Twoim przedsiębiorstwie, potrzebuje regularnych przeglądów i wymiany niektórych części, które zużywają się w procesie eksploatacji. Utrzymanie ruchu w produkcji jest niezmiernie ważne. Zaniedbania bowiem mogą prowadzić do awarii maszyn i tym samym nagłych przestojów w produkcji, a co za tym idzie do strat finansowych. Poważne przedsiębiorstwa nie mogą sobie na coś takiego pozwolić, dlatego wdrożenie systemu które umożliwi pełna kontrolę nad pracami serwisowymi sprzętu, jest niezmiernie ważne. To właśnie Moduł Operator Maintenance umożliwi nadzór nad przeglądami maszyn oraz sprawne zgłaszanie i eliminowanie powstających w trakcie pracy usterek. Dzięki temu Twoja firma będzie działać na najwyższych obrotach.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment