Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

10 pomysłów na prezent na rocznicę ślubu. Co kupić?

Rocznica ślubu do wyjątkowa okazja. Niezależnie od tego, czy jest 1, 10, 25 czy nawet 50, warto wybrać dla drugiej połówki albo dla świętujące pary udany prezent. Co wybrać? Oto nasze propozycje!

1. Pamiątkowy obraz

Ciekawym pomysłem na prezent na rocznicę ślubu może być obraz, który może prezentować parę, ale także może prezentować całą rodzinę zebraną w jednym miejscu czy konkretne miejsca. Przygotowanie personalizowanego obrazu może być doskonałym wyborem dla pary, której chce się sprawić unikatową niespodziankę.

2. Kosz podarunkowy

Wspaniałym pomysłem jako prezent na rocznicę ślubu będzie także wypełniony pysznymi produktami kosz podarunkowy. Takie kosze można przygotować we własnym zakresie, ale można także kupować je jako gotowe. Można zdecydować się na jeden obfity kosz albo na dwa osobne, zwłaszcza wtedy, gdy gusta małżonków są nieco inne, na przykład wybrać jeden zestaw z herbatą, a drugi z kawą.

3. Personalizowane kubki

Świetnym wyborem na rocznicę ślubu może być także wręczenie personalizowanych kubków, które uzupełnione są o napisy z imionami pary. Kubki mogą także tworzyć całość, na przykład wtedy, gdy przyłoży się je do siebie, mogą tworzyć serce.

4. Karafka i kieliszki z grawerem

Innym pomysłem na prezent na rocznicę ślubu będzie zakupienie karafki z eleganckim grawerunkiem, która może zawierać imiona pary oraz dodatkowe sentencje, na przykład życzenia. W sprzedaży dostępne są także karafki razem z dopasowanymi do nich kieliszkami. Taki zestaw wygląda bardzo elegancko i może świetnie sprawdzić się na każdą rocznicę.

5. Drzewko z podziękowaniami

Kolejna propozycja to drzewko w formie obrazu, na którym umieszczone są podziękowania od dzieci. To propozycja na wzruszający, niebanalny podarunek, który może przypaść do gustu każdemu rodzicowi. Wspaniale sprawdzi się także jako prezent na rocznicę ślubu. Może być wtedy uzupełniony o dodatkowe sentencje, na przykład z życzeniami.

6. Grawerowana figurka

Rodzajem pamiątkowego prezentu na rocznice będzie grawerowana figurka albo statuetka, na przykład wykonana z efektownego kryształu albo w kolorze srebra. Takie podarunki wykonane są na indywidualne zamówienie i można umieścić na nich różnorodne napisy. Będą wspaniałe zdobiły komodę albo szafkę i przypominały jednocześnie o rocznicy oraz o miłości bliskich.

7. Voucher upominkowy

Gdy szukasz pomysłu na praktyczny prezent na rocznicę ślubu, pomyśl o wręczeniu vouchera upominkowego. To podarunek, który świetnie nadaje się praktycznie na każdą okoliczność, w tym także na rocznice ślubu. Można wybrać voucher upominkowy do wielu miejsc, na przykład na weekendowy wyjazd do hotelu spa, do salonu piękności czy też do ulubionego sklepu.

8. Ciepłe koce

Praktycznym podarunkiem na rocznicę ślubu mogą być także ciepłe koce na kanapę albo do łóżka. Wykonane z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału kapitalnie będą nadawały się dla pary. Oczywiście, warto pamiętać o tym, aby zakupić dwie sztuki.

9. Kwiaty

Dla miłośników zieleni wspaniałym pomysłem na podarunek będą kwiaty. Tutaj do wyboru są zarówno kwiaty cięte, jak i kwiaty doniczkowe, które mogą posłużyć na znacznie dłużej. Gdy para obchodząca swoją rocznicę ma także własny ogród, można też zdecydować się na wręczenie kwiatów do wysadzenia na rabatach lub w donicach na zewnątrz.

10. Niezapomniane przeżycia

Skok ze spadochronem tandemowym, przejażdżka sportowym samochodem, udział w warsztatach kulinarnych – tego typu przeżycia także mogą być wspaniałym pomysłem na prezent dla pary. Najlepiej dopasować je wtedy do wieku oraz do zainteresowań osoby, dla której są one wybierane.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment